Põhja-Itaalia reis 2019: tule geoloogidega seiklema!

EGEOSe reis 2019 võtab suuna läbi Austria Põhja-Itaaliasse ja suure tõenäosusega külastame ka üht rahvusparki Sloveenias.
Ikka ja jälle keskendume loodusobjektide külastamisele, aga ei jäta imetlemata ka kultuuriobjekte teele jäävates linnades. Reisi üheks tooniandvamaks objektiks on Dolomiidid Alpide lõunaosas, kus on plaanis pakkuda paralleelselt elamusi nii mägedes turnijatele kui ka kaunis looduses jalutamise nautijatele. Linnadest on praegu sihikul Verona, Veneetsia (sh Murano saare klaasimeistrid) ja selle lähiümbrus ning Milano ja Genova. Heidame pilgu soolakaevandusele, karstikoobastele ja mõnda Carrara marmori karjääri.
Tänase teadmise juures on kavas reisile sõita bussiga ja tagasi tulla lennukiga (arvatavasti Milano lennujaamast). Buss on meie käsutuses septembri esimestest päevadest alates kuni 15. septembrini.
Seega toimub reis ajavahemikus 1.-15. september. Reisi alustamise kuupäev on veel kaalumisel. Reisi pikkus on minimaalselt 10 päeva.
Reisi maksumuse kohta saame täpsemat infot anda ehk märtsi lõpus, kui ülevaade majutuskohtadest on selgem. Esialgu tuleks arvestada ikka 1000 euroga, mille sees on majutus, bussirestorani lõuna- ja õhtusöögid, kindlustus, transport ja mitmesuguste tasuliste objektide külastamine (teed, tunnelid, ühishuviga kultuuriobjektid jms). NB! Lisakulutusi võib tekitada ahvatlus sõita köisraudteega.
Kes on reisist huvitatud, võib kohe oma osalemisest teada anda. Oodatud on vähemalt 40 inimese registreerumine.
KONTAKT: Anne Põldvere (5186327 või anai@ut.ee)