Bussireis Taani septembris

Valdo Kangur ja Eesti Geoloogia Seltsi reisirakuke kavandavad geoloogilis-kultuurilist Taani reisi. Reisi alguskuupäevaks on 6. september 2015.
Esialgse info kohaselt sõidame Stockholmist Bornholmile, kus tutvume 3 päeva jooksul geoloogiliste loodusobjektide ja teiste vaatamisväärsustega. Bornholmilt suundume Køge sadamasse. Sealt sõidame vaatama Møni saare majesteetlikke kriidikaljusid ja Stevn klinti. Tutvume Bojesdali korrastatatud karjääriga mere kaldal ja külastame ka töötavat Faxe lubjakivi karjäär, mille serval ootab meid Geokeskus.
Pärast loodusobjektide külastamist suundume Kopenhaagenisse, kus teeme linnaekskursiooni laevaga ja vaatame värskelt uuendatud geoloogiamuuseumi ekspositsiooni.
Palume kõigil Taani reisi huvilistel oma reisisoovist märku anda kuni 16. jaanuarini 2015. Selleks kirjutage aadressile anai@ut.ee kiri pealkirjaga TAANI. Nii saaksime ööbimiste ja piletite arvust parema ülevaate.
Kui kavandatavasse reisipiirkonda jääb teile tedaolevaid huvitavaid objekte, siis palun andke teada. Reisikulud selguvad aprillis-mais, kui marsruut täpsustatud ja ööbimiskohtadega hindu arutatud.