Portugali ja FB konto “Eestigeoloog” toimetajate õhtu 10. novembril kell 16.00

Portugali õhtu neljapäeval, 10. novembril algusega 16.00 jätkub Facebooki konto “Eestigeoloog” (EG) toimetuse ülevaatega tehtud tööst ja tulevikuplaanidest.

Üritus toimub Tallinnas, Kadaka tee 82, Eesti Geoloogiakeskuse hoone esimese korruse saalis. Maja ees on parkla autode jaoks, õue pääseb jalgvärava kaudu hoonest vasakul.

PORTUGALIST. Eesti Geoloogia Selts korraldas oktoobri alguses koostöös Seiklusringiga 13 päeva kestnud kultuurilis-geoloogilise ringreisi Portugalis. Marsruudil Porto – Lissabon – Evora – Beja – Mertola – Portimao – Carvoeiro – Lagos – Sines – Sintra – Porto tutvusime 17 magma- ja settekivimite objektiga. Kivimite vanus paljandites ulatus Devonist kuni Neogeenini.
Geoloogiliste vaatamisväärste kõrval nägime mauride, roomlaste ja portugallaste ehituskunsti ajaloolistes linnaosades, Euroopa uhkemaid sildu ning muidugi nautisime Portugali päikest ja Atlandi ookeani laineid imelistes randades.
Portugali õhtul on võimalik vaadata reisil käinute pildivalikuid ja kuulata meenutusi. Pildivaatamise kõrvale suupisteid, kuuma ja külma jooki. Igasugune Portugali lainel isekokkamine on tervitatud!
Ootame kõiki, kes Portugali reisimuljete vastu huvi tunnevad.
Lisainfo: 5186327 (Anne)

FACEBOOKI konto “Eestigeoloog” (EG) toimetus teeb väikese ülevaate oma tegemistest (algus orienteeruvalt 18.00 või veidi hiljem):
1) seni avaldatud artiklid ja kajastatud teemad;
2) statistikast (palju oleme oma tegevusega pilke püüdnud);
3) mis on muutunud ja muutumas võrreldes algsete plaanidega;
4) parema kontakti loomisest teiste EGEOSe liikmetega, et saada häid ideid ja mõtteid millest kirjutada.
https://www.facebook.com/eestigeoloog/

EG on tegutsenud juba neli kuud. Geoloogide poolt avaldatud sisukad ja hästi toimetatud artiklid ning seni kajastatud teemad on leidnud hea vastuvõtu. Kes ei taha endale FB kontot teha, leidke sõber, kellel on konto ja veenduge selles. Palun lugege ja pakkuge välja omi mõtteid. Geoloogia vajab tutvustamist!!!
Lisainfo: Hardi Aosaar – hardi.aosaar@gmail.com

VARU AEGA JA SA EI KAHETSE!